گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب

ما به عنوان یک هایپر هلدینگ بین المللی ، با نام گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، ۴ دهه است که در عرصه صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده ایم ، تولیدات ما با لوازم خانگی آغاز شده است و اکنون این مجموعه  هم زمان بر روی چند برند ملی و بین المللی کار می کند.  زنجیره  فعالیت های این گروه، منجر به توسعه و تکامل سه برند «اسنوا ایران»، «دوو کره جنوبی» و «تکنوگاز ایتالیا» شده است. اهتمام به ایجاد کامل ترین و فراگیرترین سبد کالایی، این مجموعه را به بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی ایران تبدیل و بالاترین سطح رضایت را برای مشتریان خود فراهم کرده است.  این هلدینگ با  ۱۰ کارخانه و بیش از  ۳۰۰ کارگاه تولید قطعات، از افتخارات گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب محسوب می شود.  سرمایه گذاری های ما محدود به صنعت لوازم خانگی نشده و در زمینه های  دیگر اقتصادی نیز ، مانند نفت , گاز و پتروشیمی ، صنایع فولاد ، نساجی، حمل و نقل ، ساختمان ، گردشگری ، بازرگانی و فروشگاه های زنجیره ای گسترش یافته است . چنانچه این سرمایه گذاری ها تا کنون منجر به استخدام ۶۰۰۰ نفر و و ایجاد ده ها هزار فرصت شغلی در سراسر دنیا شده است .پروژه های ما در دفاتر بین المللی آسیا، اروپا و آفریقا توسط شبکه از پژوهشگران و در قالب تیم های تحقیق و پژوهش، برنامه ریزی و پشتیبانی می شود. محصولات و خدمات این گروه در بیش از ۴۰ کشور دنیا شناخته شده است .

شرکت کالای پتروشیمی

شــرکت کالای پتروشیمی در سال ۱۳۸۰ به عنوان یک شرکت مادر تخصصی به منظور تامین تجهیزات و اقلام مورد نیاز مجتمع های پتروشیمی فعالیت خود را آغاز کرد و سابقه تامین کالا برای واحدهای عملیاتی از طریق دفاتر،ماهشهرو عسلویه را با استفاده از روشهای علمی مطابق با استانداردهای جهانی با بررسی وضعیت و عملکرد شرکتهای پیشرو در این عرصه بین المللی در ارائه خدمات انبارداری،تدارکات و خریدهای داخلی و خارجی،ترخیص و ترانزیت را دارد. این شرکت  در سـال  ۱۳۹۱  توسط گروه توســعه ســرمایــه گــــذاری انتـخاب از طریـق بورس خریداری گردیـد و پـس از واگذاری با هدف تکمـیـل زنجیـره ارزش و ارتقـاء کیفی و چابـک سـازی طی چند مرحله تغیـیر سـاختــار و تاسیـس و بهره برداری از دفاتـر بازرگانی خارجـی این شـرکت و گـروه در کشـورهای امارات متـحده عربـی, ترکیـه, چیـن, تایـوان, روسیـه, آلمــان و ایتالیــا فعالیــت های  خود را ادامـه می دهد.

همچنین با توجه به هماهنگی این شرکت و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت(استصنا) و امضای توافقنامه با انجمن مذکور،شرکت کالای پتروشیمی آمادگی دارد نسبت به ساخت داخلی نمودن اقلام و تجهیزات وارداتی آمجتمع ها بررسی و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام لازم در این مورد بعمل آورد.ضمنا سازمان موجود در دفتر ماهشهر آمادگی انجام خریدهای مورد نیاز داخلی و خارجی را دارا می باشد و امکانات لازم به منظور ارائه سرویس های تدارکاتی از قبیل عملیات سفارشات و کنترل موجودی،انبارداری،طبقه بندی کالای مازاد را نیز در اختیار دارد.

کلیــه فعالیت های بازرگــانی گروه توسعه سرمایه گذاری انتـخـاب (بجــز بخش لوازم خانگی) در مجمـوعه شرکت کالای پتروشیمی باز زیرشاخه های زیر صورت میگیرد:

بـازرگانی کـالا و خدمات صنعتـی

بـازرگـانی بیــن المـلل

مخـازن و تاسیـسات ساحــلی

حمـل و نقـل داخلـی, بیـن المللــی و دریـایــی

زنجیره توزیع فـرآورده های نفتــی ( برندیــنگ)

اجرای پــروژه های نفــت، گـاز، پتــروشیــمی

X